İzmir Hilltown Karşıyaka 18 Ekim 2019’da açılacak

İzmir Karşıyaka tam anlamıyla çekim alanı olacak yeni bir AVM ile yükselecek. Rönesans Gayrimenkul tarafından İzmir’de yatırım yapılan “Hilltown Karşıyaka”, 18 Ekim’de hizmete girecek.

Hem yerli hemde uluslararası pek çok ünlü markaların buluşma noktası olacak Hilltown Karşıyaka İzmir ve çevre illerden bile ziyaretçi ağırlayacak. AVM, lezzet noktaları ve çocuklara istinaden alanlarıyla şehrin yeni buluşma noktası olacak.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım, İzmir Karşıyaka’da alışveriş dünyasına yepyeni bir soluk getiriyor. Ulusal ve uluslararası markaları bir araya getirerek, tüketicilere eşsiz bir atmosfer sunmaya hazırlanan Hilltown Karşıyaka, 18 Ekim’de kapılarını açacak ve ziyaretçilerle buluşacak.

Türkiye’nin en prestijli alışveriş merkezlerini sektöre kazandıran Rönesans Gayrimenkul Yatırım, Karşıyaka’da özel konsept bu projeyle, İzmir’in alışveriş keyfine bambaşka bir boyut getirecek. Hilltown AVM,  birçok dünya markasını da ilk kez aynı çatı altında buluşturacak.

Hilltown Karşıyaka Ne Zaman Açılacak?
Hilltown Karşıyaka 18 Ekim 2019 tarihinde Açılacak

Rönesans İnşaat tarafından 90 bin metrekare alan üzerine inşa edilen projede, 68 bin metrekare kiralanabilir alan, 2.750 araç kapasiteli otopark ve 7 sinema salonu bulunacak. Hilltown Karşıyaka ayrıca, 250 metrekaresi su temalı oyuncaklar olmak üzere toplam 2 bin metrekare oyun alanıyla, İzmir’in en eğlenceli çocuk parklarından birine ev sahipliği yapacak. Karşıyaka’ya mimarisi ve tarzıyla farklı bir hayat sunmaya hazırlanan Hilltown Karşıyaka, dev etkinlik alanıyla da İzmir’de unutulmayacak anlar yaşatacak.

Hilltown Karşıyaka Nerede? Hilltown Karşıyaka’ya Nasıl Gidilir?

Hilltown Karşıyaka hemen Mavibahçe AVM Karşısıknda Karşıyaka’da yükselecek. 6525, 6522 ve 6524 köşesinde yeralıcak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir