Dalyan Prestige Suites

Çeşme’nin merkezine çok yakın ama kalabalıktan da uzakta adeta saklı bölgesi olan Dalyan’da yükselen “Dalyan Prestige Suites” projesi Yunusoğlu kalite ve tecrübesiyle tamamlandı. Çeşme Konut / Yazlık Projeleri arasında Dalyan Prestige Suites projesi ayrıcalıklı bir proje olarak ön plana çıkıyor.

Proje Bilgileri

Firma: Yunusoğlu
Konut Sayısı: 12
Konut Seçenekleri: Villa 3+1, 4+1 , 5+1
Metrekare Aralığı: 200-400m²
Teslim Tarihi: Hemen Teslim

2019 Şubat Fiyat Listesi Aralıkları
Villa / Daire: – TL Başlıyor (Satışlar Tamamlandı)

Dalyan Prestige Suites Ödeme Seçenekleri

Dalyan Prestige Suites’te Banka Kredisi kullandırılabilir.

Dalyan Prestige Suites Proje Özellikleri

Yunusoğlu Çeşme / Dalyan Prestige Suites projesinin tamamı 60-90m2 arasında değişen toplam 12 adet daireden oluşmaktadır. Denize sıfır, Özel Plaj, Sosyal Donatıları, Yangın, Su Baskını ve Hırsız Alarm Sistemi, Çoçuk Oyun Parkı, Özel Güvenlik, Franke Ankastre, Merkezi Su Arıtma Sistemi, Salon Antre ve Oturma Odası Duvar Kağıdı, Jeneratör, Ortak Havuz, Akıllı Ev Sistemi, Mitsubishi Multi Klima, Motorlu Alüminyum Panjur, Alüminyum Dış Cephe Doğrama, Parmak İzli Çelik Kapı

Çeşme Dalyan’da Aya Yorgi Koyu’na bakan tarafta inşa edilen Dalyan Prestige projesi bölgedeki lüks projelerden biri olarak öne çıkıyor. Denize sıfır konumuyla dikkat çeken projenin kendine ait plajı ve iskelesi bulunuyor.

Satış Ofis Adres: Cumhuriyet mahallesi 4321 / 1 sokak no:5
Telefon: 0 232 2385444
web: www.yunusoglu.com.tr
e-mail: info@yunusoglu.com.tr

Dalyan Prestige Suites Nerede?

Yunusoğlu tecrübe ve kalitesiyle yükselen Dalyan Prestige Suites Çeşme Merkeze 5 dakikalık mesafede. Projede lüksün tanımını değiştiriyor. Ayrıca Dalyan Prestige Suites projesi Ayayorgi koyuna 3, Çeşme Marina’ya 6, Dalyan Merkeze 2, Ontur Hotel’e ise sadece 1 dakikalık mesafededir.

 

Dalyan Prestige Suites Kat Planları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir